Пічні клеї та штукатурки

Ми продаємо спеціалізовані вогнетривкі австрійські клеї такі як Profix(Профікс 700 градусів) та Thermoflex(Термофлекс 1000 градусів) та спеціальну пічну штукатурку, які спеціально використовують для оздоблення печей та камінів. Якщо коротко, Profix є просто незамінним для облицювання гарячих зон, або при монтажі так званих тонкиї стінок товщиною 2-6 сантиметрів, в основному шамотні плитки, плити або цегли. Для монтажу плитки на верхню частину пічного каналу або для труб можна використовувати аналоги, так як там не така висока температура. Він розводиться з невеликою кількістю води, так як має свою особлив мідість швидко схоплюватись( приблизно за 15-20 хвилин).

 Thermoflex- клей який розрахований на більшу температуру ніж Профекс , а саме на приблизно 1000 градусів. Його частіше використовують для мурування топки ніж в облицюванні. На відміну від інших будь-яких клеїв він здатен скріплювати навіть цеглу з металом. Щоб цей клей вам служив довго та якісно, в потрібних місцях вашої конструкції ОБОВ'ЯЗКОВО треба робити "сухі шви", тобто між сусідніми цеглинами змащувати слабким розчином або взагалі насухо. Дана особливість дозволить конструкції "дихати" та розширятися під впливом високої температури. Якщо не прийняти в увагу "сухий шов", то при природньому розширені зламається цегла, а шов залишається повністю неушкодженим.

 Спеціальна пічна австрійська штукатурка використовується для простого облицювання камінів, печей та допомагає зачистити шов який виникає між плитками. Це те ж саме за функціоналом що і звичайна штукатурка, тільки здатна витримуввати високі температури. Також різниця полягає у тому, що в його складі є спеціальні зерна, як у шамоті та спеціальний термостійкий єднальний матеріал, що дає змогу заповнити шви та не покривається тріщинами. Максимальна температура яку зможе витримати ця штукатурка біля двохсот градусів Цельсію, але хай вас це не бентежить, бо в тих частинах температура не перевищує 60-70 градусів при правильно зробленій печі. Тобто якщо підвести ця штукатурка вологостійка, міцна, не боїться температура та має декоративні властивості.

Клей Профикс ( Profix ), фирма  RATH. Диапазон рабочих температур 200-700 С.